Дорога до моря 2015 Черкаси-Одеса

/ Просмотров: 2131
День №

Дорога до моря - 2. 2015 рік, 4-5 липня.

La Tour de Odesa 2015

1. Дорога

2. Одеса

3. Янг Кліфф

Фініш на НП №21

Версія О1-13

І так, понеслась.

Поїздка співпала із стартом Тур де Франс 2015 (102), до якого Страва заготувала задачу Le Tour de France Challenge 2015.

Жовта майка.

Зелена майка.

Горошкова майка.

Біла майка.

Спецнагороди - агресивний гонщик, фартовий гонщик і доганяйло.

На другий Тур до Одеси виїхало 8 гонщиків. Але виїхали якось нестандартно, тому про відрив та відстаючих буде кілька фотографій та згадок по етапу.

4 липня 2015 року. 3:48AM ранку, р-н літаку. Початок зборів на старт. 

Роудбук на маршрут Черкаси-Одеса.

Роудбук

4:09, 0 км - старт від літака. Стартувало 9 осіб з них 3 повернуться назад в Черкаси. Вони прокинулися щоб проїхатися і трохи провести основну групу до Одеси.

5:09, 26 км  -В'їзд у місто Смілу, перед цим зупинка на 10 хв на повороті Дубіївка.

В селі Носачів Veloman  завернув назад в Черкаси. За селом Носачів повернув в сторону Городища і Діма. Нам залишився із супроводжуючих лише Сергій...

7:13, 60 км місто Шпола, невелика зупинка в центрі України.

Центр України, Шпола

Як видно по фотографії прапор в центрі України розвивається на південь, отже вітер попутний.

8:42, 102 км -  в'їзд у місто Звенигородка. В пошуках працюючого кафе чи ресторану закінчилися булошною від Звенигородських татарів. У місті Звенигори нас покинув останій раній супроводжуючий або морський кортеж. 

Звенигородка булочна

В булошній ми сиділи 51 хвилину. Ця булошна знаходиться за магазином АТБ в сторону центру.

Як тільки піднялися із Звенигородки та проїхали Озірну прийшло повідомлення про вільних два місця на потяг Одеса-Черкаси(Київ), тому швидно зупинилися і спробували купити, але з цього нічого не вийшло. Пройшли всі шляхи купівлі - сайт бронювання - вхід в кабінет - вибір звідки-куди із списку міст (Одеса, Черкаси) -  ввід імя пасажира - купівля - переадресація на еквайрінг до платіжної системи і все... далі на мобільному пристрої нічого не відбувається.... Тому квиток не купили і витратили 33 хвилини.

Корови в Озірному 

Поки купляли квитки, то хлопці фотографувалися із коровою та розпитували пастуха про як він "убиває" час. Для всіх хто їздить на велосипеді в шлемі - не бійтесь вітатися із дітьми, махайте їм, давайте п"ять (як на Одеській соткі), пригощайте яблуками, цукерками та іншими солодощами - вони повинні любити велосипедистів в шлемах і чекати їх появи. 

Озірна

11-58, 137 км - окружна міста Тальне, спуск до річки Гірський Тікч. Зліва стоїть пофарбована самохідна установка САУ часів 2 світової війни.

До Звенігородки від Сміли дорога в хорошому стані, а от від Озірна до Тального просто жахлива...

Після Тального починаються села: Білашки, Тальянки, Легидзино, Доброводи та Греженівка. Всі села цікаві, в кожному селі свій спуск та свій особливий підйом. Відпочинок в селі Тальянки - воду допомогла набрати тітка із переносним відром до криниці та короткої розповіді про Свято-Покровська церква села Тальянки та технікум

 В якому селі був найвищий підйом покаже і розділить місця - Страва.

Тут результати страви

***

 

 

 14:03, 179,3 км - виїзд на трасу Київ-Одеса. 

Якраз на мосту стоїть знак - Одеса 256 км.

Проїхали ледь далі за пост ДАЇ та зупинка на обід. Обід який зайняв 1 годину 32 хвилини.

Поки основна група обідала, відрив повідомив, що в'їхав в Одеську область. Почувши наші швидкісні дані, Артем (відрив) прискорився. А от позаду доганяв Назар, який лише виїхав із Тального і наближався до с. Білашки.

Обід під Уманем

Стандартний обід Дмитра.

Обід Умань велочеркаси

На обіді не вистачало лише невеличкого сну, але 15:45 даний старт по Одеській трасі.

Дорога по Черкаській області по М05 чи Е95 хороша та цікава із лісами та невеликими підйомами.

16:43, 207 км -  26 хвилин відпочинку на ресторані Сало. Сало не купляли але йогурту від Поплавського в наявності не було.  І, в'їхали в Кіровоградську область!

Памятник свині ресторан Сало

Максим перед публіікою розповідає про типи зварок та праивльність швів по ГОСТу.

 

217 км - ресторан від Поплавського, де продають йогурт теж від Поплавського.

Йогурт від Поплавського

19:01, 245 км спуск в селі Луполове на міст через річку Південний Буг і відразу підйом в Одеську область, на горизонті Миколаївська область.... Якась невелика область...

19:10 (15 год 9 хв в дорозі), 251 км вкатка в Миколаївську область.

Фото від Артема, який не полінився та сфотографував знак.

Миколаївська область знак Е95 із сторони Київа

19:44, 245 км - по роудбуку запланована зупинка в Кривому Озері на АЗС ВОГ, відставання від плану на деякий час. Але так як декому стало геть зле після безсонної ночі та підхопленої інфекції перед цим, зупинка зайняла 55 хвилин, все виправив Регідрон.  

Регідрон видав Олександр Іванович, про який йому розповів Клімов Віктор (зліва) на одному із велозаїздів.

***Показання для застосування Регідрону.

Відновлення водно–електролітної рівноваги, корекція ацидозу при гострій діареї (включаючи холеру), діареї з легким або середнім ступенем дегідратації, при теплових ураженнях, пов’язаних з порушеннями водно–електролітного обміну.

З профілактичною метою: теплові та фізичні навантаження, що призводять до інтенсивного потовиділення.

**** 

Після відпочинку відразу шикарний підйом в Одеську область та сегмент на Страві 4 категорії.

Криве Озеро

№1

Сегмент на Страва Montée de la Force 1.2 км, 6%, 92 м набора, 4 категрія складності.

Вершину взяв Дмитро із результатом 4:02 хв та 19,2 км\год середня.

Перед цим стара гвардія лякала Діму, який перед усіма не категорійними підйомами вилітав вперед і виносився на гору, але на цей раз його не підвели і він взяв вершину.

Показати...

 

********

 

22:14 (загальний час поїздки 18-05), 302 км - запланована вечеря там де і в минулому році в селі Троїцьке на ринку. Вечеря дуже пізня, потрібно раніше зупинятися десь в Любашівці.

Повечеряли і почали чекати, дали шанс відриву та постійно доганяючому Назару. Назара чекали більше години, о 00:28 виїхали, майже повною групою у складі 7 осіб.

Троїцьке вечеря


№2

Сегмент на Страва M05 Climb с. Жовтень 1.6 км, 6%, 92 м набору висоти, 4 категорія складності.

Вершину взяв Віталька із результатом 4:45 хв та 21,0 км\год середня.

Показати...

 

5 липня 2015 року

2:07 ночі (загальний час поїздки 21-58 - 22-30) 335  км - зупинка на чай та каву в с. Старі Маяки на 32 хвилини. На цей рік на АЗС не було сосисок і навіть кип'яток закінчився на першій чашці. Але та чашка чаю зігріла всіх учасників у холодну ніч, а температура опустилася до +16 С, всі вже не спали по 24 години або і більше!!!

№3

3:28 ночі, 354,5 км - найспокійніший підйом 4 категорії складності.

Сегмент на Страва M05 Climb с. Жовтень 1.7 км, 5%, 133 м набора, 4 категорія складності.

Вершину взяв Віталька із результатом 5:54 хв та 17,8 км\год середня.

Показати...

 

 

4:30 ранку (заг.час 24-21), 374 км - група підкатує до міста Червонознамянка. Легкий спуск на якому дехто починає замерзати, сонця ще не має, дуже густе небо під хмарами. Олександр Іванович входить в резонанс, в нього починається криза холоду, весь велосипед трясеться разом із наїзником.

Зупинка у відкритому кафе на трасі. Це були найсмачніші смажені пиріжки з картоплею та капустою, свіжі і неймовірного розміру. Цей шматочок щастя із чаєм вселив надію у швидкий сон та сонячне небо в Одесі. Всі заснули, не просто хтось заснув, а всі!.

Швидко всі прокинулися від голосу Максима якому захотілося моря рівно через 1 годину після входу в кафе, о 5:35 ранку видвинулися на останній категорійний підйом.

№4 

6 ранку, 386 км місто Червонознамянка - один із найгірший підйомів. Весь підйом у хвилях, при підйомі відчувається легкий шторм))

Сегмент на Страва M05 Climb м. Червонознамянка 1.6 км, 7%, 109 м набора, 4 категорія складності.

Вершину взяв Віталька із результатом 6:05 хв та 16,4 км\год середня.

Показати...

 

На вершині пелотон очікував найскладніший шмат дороги, це не є цікавим, на ньому мало дерев, немає поворотів та крутих підйомів, поле і дачний кооператив, а ще легкий спуск на якому хочеться заснути. 

Заснути на підйомах не хочеться, а от на довжелезному легкому спуску хочеться закрити очі на кілька секунд і захропіти, хоч на якусь мить... дорога ж рівна)))

І в цей момент як лише підкралися феї із зайчиками та білочками та почали смикати за повіки та колихати позаду сталося сходження із дороги.

Автор падіння просив не писати про це, тому ім'я любителя ходити направо сховане під ****.  ;)

Як пояснив ****, він просто повернув голову та наїхав на хвилі і в той же момент його понесло із дороги в поле. Дивно, але поле не гречане, а пшeничне. Не вистачило якихось 10 метрів щоб в'їхати лицем в грязь, відповідна калюжка із розм'якшим одеським грунтом не дочекалася свою свинку. В результаті падіння **** отримав легкий переляк і шанс більше не засинати на дорозі, голову спас велошолом, який трохи надламався. Політ на мягке поле якраз неподалік села Білка, символічно, не думаю. Надягайте велошлем на свою голову - Ви завжди будите виглядадати суперспортсменом серед простих пішиків та автомобілістів.

6:52 ранку (заг. час 26-43) -  400 км. Ось вона, кругла цифра із 00 нулями та четвіркою попереду. Ця цифра символічно з'явилася на величезному мотоциклі. Ресторан Е95.

Мотоцикл Одеса великий розмірів

До Одеси якихось 36 кілометрів, або 50 до НП№21. Проїхати таку відстань на фоні 400 км потрібно було швидко, але ж ніт - почався дощ.

Дощ почався  в той момент як від’їхали від великого дирчика, все починалося із невеликих крапель, але найбільше дошкуляло вода яка стікала струмком по дорозі вниз. Вигляд та стан найгірший в такі моменти, навіть не страшно виїхати в глину чи ґрунт. Але мабуть найстрашніше сталося, після даного обгону більшість запросто може намазуватися грязю чи лікувальною глиною без крутіння носу, так що там глиною, навіть рекомендованим бабульчиним методом. Групу обігнав автомобіль з довгим причепом який перевозив худобу і вся вода із під колес та причепу полетіла у вир ключем по косяку, хорошо що на прощання корови не зіграли мелодію маршу

7:37 ранку (заг. час 27-28), 420 км - проїзд по мосту через лиман та початок підйому Алтестове до КП. Сонця ще не видно. У одного учасника сталося сильне розтягнення м’язів на лівій нозі - ахілесовий сухожилля та підколінне сухожилля. Болить але їхати можна, допомагає трохи кінська мазь яку возить Назар.

4З8 км - зупинка на АЗС ВОГ, щоб заховатися від сильного дощу. Дехто всю дорогу мріяв про яєчню із шинкою, яка якраз продавалася в Ла Мінуті АЗС. Це була якраз та яєчня яку хотіли - яйця трохи перемішали та прожарили до ледь помітної корочки, зверху посипали твердим сиром, так щоб він лягав рівненько і закрив всю яєчню без нагромадження але не пересушився, посипано все шинкою (але то був бекон) та грибами печериці. Це все нагадувало дитячий по-селянськи чи Незрівняний. Не вистачало кілька кусочків сала та помідора.

***Де фото яєчні???

Не буде фото яєчні.

Зупинка вийшла не хвилину, а якраз годину! Десь на цій АЗС, та і по всьому маршруту Максим розповідав про австралійського пастуха який пробіг марафон 875 км без сну. Історія Кліфа чуть нище.

Як тільки виїхали від АЗС, про це боялися всі говорити в голос, про це всі думали, це не давало спокою минулого року, про це. Прокол у Вітальки, перший прокол на Дорога до моря - 2!.

Накінець видніється Клеверний міст і ось вона стела із написом Одеса!

Одеса - місто герой та Саакашвілі!

Одеса

погода в Одесі 5 липня

Прикінцеві дані.

Від літака міста Черкаси (круг) - до вїзду в Одесу.

Дистанція - 437 км

Чистий час в сідлі - 18 годин.

Середня швидкість - 24,3 км/год.

Набір висот - 3120 метрів.

Загальний час в дорозі - 29 год 26 хв.

Місцевий час - 7:37 ранку.

Погода +19С

Поломки - 1 прокол, травми - 1 падіння, 1 інфекція та розтягнення сухожилля.

Дані із Страви:

Показати...

 

 Нагороди:

Жовта майка. - ?

Зелена майка - Максим (18 очків) - лідер спринтерського заліку. Взяв майже всі райони та області.

Горошкова майка - Віталька  найбільше взяв вершин, а саме 3 вершини 4 категорії і більш менші

Біла майка - Назар - самий молодий велогонщик.

Спецнагороди -

агресивний гонщик - Артем (МММММ) - він найбільше був у відриві

доганяйло - Назар - догнав на 302 клометрі.


 

Зустріч групи на НП №21

Нова Пошта №21 Одеса

Оставьте комментарий!