Осінній Київ або дорога через Канів

/ Просмотров: 637

Думки про дорогу виклав - philka_ua він же Віталій.

Невеличкий звіт.

Учасники: philka_ua, saab, tatarinus, alex
Дистанція: 198 км (Київ) + 35 км (Сміла)
Загальний час: 12 год + 2 год
Час їзди: 9 год + 1,5 год
Середня швидкість: 24,5 км/год
Набор висоти: 1465 м

Трек подорожі пройшов майже 99% від запланованого.


Наша подорож розпочалась з невеличкої затримки о 9-05. Причина - мені прийшлось міняти камеру перед виїздом. Але втрата часу була некритичною, оскільки зазор по часу був запланований непоганий.

Виїхали ми бадьоро і вже під Мошнами необхідно було переодітись в більш легку одежу. 


Перша грунтовна зупинка була в с.Межиріч з невеличким перекусом і ще переодяганням в літню одежу, так як по температурі було вже комфортно.

 


Далі нас чекав Канівський підйом, який ми пройшли з непоганою швидкістю та серія апхилів і спусків аж до Київської області, які ми спокійно пройшли.

В Київській області пару раз зупинялись поживитись грушами та яблуками. В цей день небо та поля радували нас класними краєвидами!

   


В селищі Пії ми зупинились попити чайку та порадитись, де будемо обідати. 

  


Було вирішено, що обід відкладати надовго не можна і необхідно шукати гарне місце в Ржищеві, який був за 15 км від нас.


Поївши, смачного борща, яєчні, картоплі та чаю ми вирушили відразу на штурм пагорбів, які рисувала нам карта аж до Трипілля.

   


Місцевість від Ржищева до Українки порадувала нас класними краєвидами, особливо сподобався вид зі спуску з Трипілля в Українку з видом на Київ (нажаль не сфотографував). Доречі з пагорбів особливо складних не було - хіба що 20 метрів підйому зі Ржищева з крутим градієнтом, але може то борщ ще назад тянув?! %)

В місті Українка ми застали святкування в центрі міста. Там ми трошки відпочили і направились до траси на Київ.

     


Траса нас здивувала великим та гучним трафіком. Але дорога там була рівною, яку з попутним вітром ми пройшли без особливих проблем.

   


В Київ ми заїхали о 19-00. Відразу на нашому шляху виріс крутий підйом до виставки воєнної техніки.

   


Далі нам Saab провів невеличку вело-екскурсію містом, де ми побачили: Лавру, Меморіал голодомору, Верховну раду, вул. Інститутську та Майдан.

       


О 20-30 ми під’їхали до залізничного вокзалу, де закупились провіантом та купили квитки на потяг Київ-Геніческ. Відпочивши, ми зачохлили велосипеди та порадували провідника новенького комфортного вагону. 


В потязі ми повечеряли та трошечки поспали. О першій годині ночі в Смілі склавши велосипеди та попивши чаю ми вирушили мокрими вулицями Сміли в напрямку Черкас.

  


Дорога зі Сміли була темною та відносно повільною. Підїзжаючи до Черкас в мене промайнула думка що ми майже проїхали без поломок, але цього не сталось: на виїзді з закритої смуги ми почули різки звук - наче розбилась скляна пляшка. Але це просто лопнув зажимний болт кріплення сідла у Saab-a. Прикохозивши йому сідло ми потихеньку доїхали до літака, де нас чекав чай та хотдоги.

Вцілому подорож вийшла, непоганою, не напряжною, рельєф порадував не тяжкий. В зворотню сторону всі підйоми складніші були б! 

Наче все, всім учасникам дякую, сподіваюсь Вам сподобалось.

Оставьте комментарий!